Strona główna

Piwnica z kominkiem

Jedzenie w ciemności – Eating in the Dark w naszej ,,Piwnicy z Kominkiem” – całkowita ciemność, która niesie dreszczyk emocji i dobrą zabawę sprawi, iż nawet znane Wam dania będą o zupełnie innym smaku. Zapewnimy smaczne wariacje ze staropolskiej ekologicznej kuchni pachnącej ziołami. Jesteśmy pierwsi na tomaszowskim rynku gastronomicznym i proponujemy ten niebanalny sposób konsumpcji na prezent np. z okazji urodzin, zaręczyn, rocznicy ślubu, wieczoru kawalerskiego, itd. który zapewni masę wspomnień. Ofertę kierujemy również do firm które chciałyby zorganizować taki posiłek integracyjny.

Przyjemność płynąca z jedzenia, rozpoznawanie potraw, pobudzanie zmysłów, dobra zabawa z oryginalnym  sposobem spożywania - można np. zanurzyć dłoń w potrawę, sprawdzić jej konsystencję, temperaturę, a następnie oblizać palce, gdyż nikt tego nie widzi oraz wzajemnie się karmić szukając ust towarzyszącej nam osoby. Zasada, by jeść rękoma ma być także żelaznym punktem atrakcji. Obsługa nie będzie zwracała uwagi na  stłuczony talerz, kieliszek czy szklankę, a Państwo nie będziecie wnosić skarg jak Wasza zupa wyląduje na koszuli, którą sami wypierzecie.

Menu będzie trzymane w sekrecie. Możemy jedynie powiedzieć, że posiłek będzie się składał: z zupy, dania głównego, deseru, napoju zimnego, 50g wódki smakowej lub lampki wina. Możliwość wyboru dań ogranicza się do decyzji, czy potrawy mają zawierać mięso, ryby, owoce morza czy mają być posiłkiem wegetariańskim. Potrawy serwujemy ciepłe, ale nie gorące.

Jeżeli jesteście alergikami na pewne składniki prosimy o poinformowanie o tym w trakcie rezerwacji lub podczas składania zamówienia.

Kelner zaopatrzony w noktowizor doprowadzi Was do stolika oraz poinformuje o nieużywaniu telefonów komórkowych, zegarków fluorescencyjnych oraz wszelkich przedmiotów będących źródłem światła ponieważ rozbłysk światła może rozwiać atmosferę tajemniczości i popsuć zabawę.

Ze względów bezpieczeństwa prosimy o nieporuszanie się po sali. Jeśli zechcą Państwo wstać od stołu lub mają jakiekolwiek pytania należy poprzez podniesienie ręki w górę zwrócić się do kelnera który będzie jedynym opiekunem i Państwa oczami.

W sytuacji w których ciemność spowoduje u kogoś lęk można opuścić salę i dokończyć posiłek w innej oświetlonej części restauracji.

Ostatnią niespodzianką - gdy kolacja w ciemności dobiegnie końca, a Państwo prawidłowo odgadniecie co mieliście zaserwowane oraz nie stłuczecie żadnego elementu zastawy to kelner udzieli 10% rabatu.

Optymalny czas przebywania do jednej godziny.

 

Oferta obowiazuję od - 10 osób - 90 zł/os.

 

Piwnica z kominkiem w pełnym oświetleniu jak na załączonym zdjęciu może również pełnić funkcję sali klubowo-biznesowej i być miejscem do spotkań i rozmów w cichej oraz dyskretnej atmosferze. Odpowiednio zaaranżowana jest też idealnym miejscem do zorganizowania zasiadanej imprezy okolicznościowej do 30 osób oraz całonocnej dyskoteki z DJ-em - konsumpcja w formie bufetu.

 

Kontakt pod numerami tel.

44-7346251

505-132-439

e-mail: rezerwacja@hotelkruk.pl

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij