Strona główna

Dzień zawarcia związku małżeńskiego to dzień odmieniający całe nasze życie. To dzień szczególny pod każdym względem bowiem w dniu tym wiążemy z drugą osobą nasze nadzieje, nasze pragnienia i naszą przyszłość... 

Dlatego tak ważny jest wybór miejsca, w którym wraz ze swymi najbliższymi, rodziną i licznym gronem przyjaciół świętować będziemy to jedyne w życiu wydarzenie - przyjęcie weselne…

Elegancki wystrój Sali w kolorze srebrzysto-białego brokatu z kryształowymi żyrandolami, naturalny parkiet taneczny z drzewa Dossier oraz centralna klimatyzacja zapewniająca swobodę i komfort zabawy, a co najważniejsze doskonała kuchnia i sprawna obsługa sprawią, że przez wiele lat wesele w SALI BANKIETOWEJ Hotelu KRUK*** pozostanie wspomnieniem niosącym ze sobą moc silnych, radosnych i wspaniałych wrażeń nie tylko w pamięci Pary Młodej, ale także w pamięci Gości. Sala Bankietowa Hotelu KRUK*** może pomieścić do 200 osób w ustawieniu z trzema rzędami, do 160 osób w ustawieniu w podkowę lub 144 osoby w ustawieniu z 12-osobowymi, bardzo eleganckimi, okrągłymi stołami. Do Państwa dyspozycji jest także ogród z Grillowiskiem pod „grzybem” oraz taras z widokiem na Zalew Sulejowski. Nasz obiekt znajduje się bowiem tuż nad samym brzegiem Jeziora Sulejowskiego.

Hotel&Restauracja KRUK*** zlokalizowany jest się w samym Centrum Polski (woj. Łódzkie), 5 km od Tomaszowa Mazowieckiego, 50 km od Łodzi i 110 km od Warszawy. Hotel dysponuje 70 miejscami noclegowym w pokojach 1,2,3-osobowych oraz pokojach studio, które z łatwością pomieszczą waszych Szanownych Gości z daleka.

Specjalnie dla Państwa Młodych ufundowaliśmy wspaniały prezent w postaci noclegu ze śniadaniem w Apartamencie dla nowożeńców GRATIS!

Pobierz menu: Menu weselne.

 

Na życzenie oferujemy dodatkowo płatne usługi dekoratorskie ślubne i okolicznościowe: sali weselnej, samochodów, kościołów, dekoracje plenerowe, studniówki, komunie.

Galeria
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij