Strona główna

Impreza z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka

2011-06-01

Hotel KRUK co roku organizuje plenerowe imprezy z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka. Podobnie i w tym roku na wesołą zabawę zaproszono wszystkie dzieciaki z Sołectwa Swolszewice Małe, tj. ze wsi Borki, Trzciniec i Iłki. Na imprezie zjawiło się około 40 dzieci, w większości w asyście rodziców.

Przez ponad 3 godziny najmłodsi bawili się, uczestniczyli w konkursach. Organizator przygotował mnóstwo atrakcji. Chłopcy wzięli udział w meczu piłki nożnej „KRUK CUP 2011”, dziewczęta natomiast rywalizowały w konkursie plastycznym oraz wyścigach w workach. Wszystkie dzieci otrzymały oczywiście nagrody za udział w konkursach. Zorganizowano także małe grill party w ogrodzie, z którego w przerwach między zabawami mogli korzystać ich mniejsi i więksi uczestnicy. Były pieczone kiełbaski, napoje i okolicznościowy tort.

Nie mogło zabraknąć także tańców. W trakcie dyskoteki, dzieci mogły przebierać się w kwiatowe stroje i tańczyć sambę. Ok godz. 18 impreza dobiegła końca, wszyscy  mali goście, wracali do domów uśmiechnięci i zadowoleni. Najwytrwalszych "imprezowiczów" przestraszyła dopiero rozpoczynająca sie burza... Miejmy tylko nadzieję że wprzyszłym roku pogoda bardziej dopisze ?

źródło: http://www.nasztomaszow.pl/aktualnosci/dzien-dziecka-w-hotelu-kruk

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij